Search

Японія продовжила на рік торговельні санкції проти Росії 2024-06-24 15:01:38

У парламенті Японії кажуть, що дали «зелене світло» позбавленню Росію переваг і преференцій у торгівлі, таких як застосування нижчих тарифів, у квітні 2022 року

Уряд Японії 28 березня схвалив рішення продовжити ще на рік дію постанови про позбавлення Росії торговельного статусу «найбільшого сприяння» у рамках економічних санкцій через її вторгнення в Україну.

У парламенті Японії кажуть, що дали «зелене світло» позбавленню Росію переваг і преференцій у торгівлі, таких як застосування нижчих тарифів, у квітні 2022 року.

Термін дії встановлених Токіо антиросійських обмежень становить один рік, після чого уряд країни продовжує їх на наступний рік. Тобто нинішнє рішення стало другим продовженням санкційного терміну.

Міністр фінансів Сюнічі Сузукі заявив на пресконференції, що «Японія у співпраці з міжнародним співтовариством продовжуватиме і збільшуватиме тиск на Росію за розв’язану нею в лютому 2022 року війну проти України».

До кінця березня 2025 року весь російський імпорт до Японії буде обкладатися підвищеними митами. Зокрема, йдеться про 5-відсоткове оподаткування постачань лосося (проти попередньої ставки 3,5%) та збільшене до 6% мито на імпорт крабів (довоєнний показник становив 4%).

Раніше до другої річниці повномасштабної війни Росії проти України санкції розширили США, ЄС, Велика Британія, Канада, Австралія і Нова Зеландія.

Форум

Wiki
Инсайды

Споживання електрики знизилось: коли вимикатимуть світло 23 червня
У Миколаєві покарали підрядника за неналежне прибирання вулиці
Росія виводить з-під Вовчанська деякі підрозділи: деталі від ЗСУ
Прем’єр Британії відреагував на скандальну заяву Фараджа про війну РФ проти України
Германия обратилась к Китаю с предупреждением: что известно

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.