Search

У Білому домі закликали Конгрес схвалити допомогу Україні на тлі нових атак РФ: "Потреба є нагальною" 2024-06-24 15:16:19

Читать на русском

У Білому домі закликали Конгрес схвалити допомогу Україні на тлі нових атак РФ:

У Білому домі закликали Конгрес схвалити допомогу Україні на тлі нових атак РФ: "Потреба є нагальною"

У Білому домі закликали Палату представників США нарешті схвалити двопартійний додатковий законопроєкт щодо національної безпеки. Це дозволить надати Україні більше озброєння, насамперед системи протиповітряної оборони.

Нові звернення до Конгресу пролунали на тлі посилення російського терору проти українського народу. Про це заявила прессекретарка Ради національної безпеки США Едрієн Вотсон.

За її словами, держава-терорист РФ розпочала один із найбільших повітряних нападів на енергосистему України з початку війни, позбавивши багатьох людей по всій країні тепла, води та електрики. Також у США наголосили, що ці бомбардування є частиною серії російських атак на найважливішу інфраструктуру України.

У Білому домі наголосили, що таким чином кремлівський диктатор Володимир Путін намагається зламати дух українського народу та занурити його у темряву.

"Щоб допомогти Україні захиститися від цих атак, нам потрібно, щоб Палата представників ухвалила двопартійний додатковий законопроєкт про національну безпеку, щоб ми могли надіслати Україні більше засобів ППО. Потреба є нагальною, і ми не можемо дозволити собі подальших затримок", – ідеться в заяві Вотсон.

Wiki
Инсайды

Споживання електрики знизилось: коли вимикатимуть світло 23 червня
У Миколаєві покарали підрядника за неналежне прибирання вулиці
Росія виводить з-під Вовчанська деякі підрозділи: деталі від ЗСУ
Прем’єр Британії відреагував на скандальну заяву Фараджа про війну РФ проти України
Германия обратилась к Китаю с предупреждением: что известно

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.