Search

Рівненський військком під час війни придбав Audi A7 начебто на аукціоні в США — 2024-06-14 20:58:49

Дата: 2 апреля , 2024 Автор: operkor 0 Комментарии

Ярмошевич .

Керівник Рівненського міського ТЦК Олександр Ярмошевич під час війни придбав задекларував придбання Audi A7 (2014). Про це йдеться в його декларації за 2023 рік, яку він нещодавно подав до НАЗК. За даний транспортний засіб військовий заплатив 501 400₴

У квітні 2023 року військком Ярмошевич придбав позашляховик Audi A7 за 501,4 тис. гривень. Зарплатня військкома за цей період склала 483 тис. гривень. Також він задекларував зберігання 6 тис. доларів готівкою.

Цікаво, що у квітні 2022 року Ярмошевич придбав Renault Laguna 2.0 (2008) за 30 тис. гривень. Посадовець також не задекларував житло, яким володіє і користується.

Тим часом на деяких рівненських сайтах без посилання на офіцера розповсюджується інформація, що він нібито придбав Audi A7 на аукціоні в США. Машина нібито потрапила там в аварію та мала певні пошкодження. Зараз вона відремонтована. При цьому, Ярмошевич не відобразив у декларації витрати на ремонт авто.

Редакція звертається до НАЗК з метою перевірки матеріального стану офіцера, повідомляє 368.media

Wiki
Инсайды

США попередили, які країни можуть стати новою ціллю РФ
Гарантии безопасности от США: что известно о соглашении и поможет ли это Украине, если Трамп станет президентом
Зеленський з Папою Римським обговорили наслідки агресії рф проти України
Топ-5 найкорисніших сирів для вашого здоров’я
Спроба росії продемонструвати силу насправді є демонстрацією слабкості путіна – The Telegraph

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.