Search

РФ на 1 червня готує додаткову мобілізацію 300 тисяч військовослужбовців, - Зеленський 2024-06-24 15:57:56

Читать на русском Read in English

РФ на 1 червня готує додаткову мобілізацію 300 тисяч військовослужбовців, — Зеленський

РФ на 1 червня готує додаткову мобілізацію 300 тисяч військовослужбовців, — Зеленський

Росія на 1 червня готує додаткову мобілізацію 300 тисяч своїх військовослужбовців, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Можу сказати, що на 1 червня Росія готує мобілізацію 300 тисяч додаткових військових", — заявив Зеленський на пресконференції з президентом Фінляндії в Києві.

Відповідаючи на запитання журналістів про те, яку кількість новобранців буде мобілізовано в українську армію цього року, глава держави також зазначив, що "пів мільйона нам не потрібно".

"Що стосується окремої кількості людей, які будуть мобілізовані, не можу сказати... Пів мільйона нам не потрібно", — сказав Зеленський.

Президент подякував головнокомандувачу ЗСУ Олександру Сирському за проведений аудит в армії, заявивши, що "це важливо, що він (Сирський — ІФ-У) знайшов сили всередині Збройних сил України, і відповідна кількість тих, хто не був на фронті, будуть на фронті".

Wiki
Инсайды

Споживання електрики знизилось: коли вимикатимуть світло 23 червня
У Миколаєві покарали підрядника за неналежне прибирання вулиці
Росія виводить з-під Вовчанська деякі підрозділи: деталі від ЗСУ
Прем’єр Британії відреагував на скандальну заяву Фараджа про війну РФ проти України
Германия обратилась к Китаю с предупреждением: что известно

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.