Search

Суд у США відхилив аргумент Трампа в справі про незаконне зберігання секретних документів 2024-07-18 06:20:17

Колишній президент США Дональд Трамп

Федеральний суддя у США 4 квітня відхилив аргумент експрезидента Дональда Трампа в справі про незаконне зберігання секретних документів. Сторона Трампа стверджувала, що таке зберігання в його маєтку у Флориді передбачене законом США, який дозволяє колишнім президентам зберігати особисті записи, не пов’язані з їхніми офіційними обов’язками.

Окружна суддя Ейлін Кеннон на засіданні 14 березня висловила скептицизм щодо того, що справу слід закрити на основі аргументів Трампа, але додала, що його позиція може мати «деяку силу» як захист під час судового розгляду.

Прокурори заперечують опис Трампом цих записів як особистих, стверджуючи, що вони містять інформацію про програми ядерної зброї та потенційну вразливість США до військового нападу.

Ця справа є однією з чотирьох, порушених проти Трампа в час, коли він прагне повернутися в Білий дім за результатами листопадових виборів 2024 року. Трамп стверджує, що ця справа є частиною політично вмотивованих спроб зашкодити його виборчій кампанії.

Форум

Wiki
Инсайды

Опасения оправдались: у Байдена выявлено серьезное заболевание
Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.