Search

Зеленський розповів про ситуацію на прикордонні Чернігівщини: "По снаряду на кожного мешканця" 2024-07-18 10:40:04

Read in English

Зеленський розповів про ситуацію на прикордонні Чернігівщини:

Зеленський розповів про ситуацію на прикордонні Чернігівщини: "По снаряду на кожного мешканця"

Президент Володимир Зеленський у п’ятницю, 5 квітня, відвідав Чернігівщину та перевірив хід будівництва фортифікацій на прикордонні. За словами глави держави, усі прикордонні райони перебувають під постійними обстрілами з боку РФ – за рік ворог випустив 15 тис. снарядів, що дорівнює кількості мешканців прикордонних громад.

Про поїздку Зеленський повідомив в офіційному Telegram-каналі. "Сьогодні – Чернігів, Чернігівщина. Наш захист тут, наші воїни. Дякую всім, хто задіяний у регіоні в будівництві фортифікацій: Чернігівщина працює згідно з графіком", – розповів він.

Зеленський додав, що на Чернігівщині заслухав доповіді військового та безпекового керівництва області, що стосувалися питань оборони, знищення російських ДРГ і протидії обстрілам.

"У всіх прикордонних районах проблематика однакова. Постійні російські знущання – обстріли, терор. На 15 тисяч мешканців прикордонних громад Чернігівщини, які зазнають постійних таких ударів із Росії, терористи випустили 15 тисяч снарядів за минулий рік. Не жаліють. Буквально кожну людину намагаються дістати – хочуть знищити все життя тут", – заявив президент.

Глава держави також зазначив, що кожен, "хто захищає наших людей, усі наші громади, усю нашу Україну, кожен у світі, хто допомагає Україні", є справжнім оборонцем життя.

 qhtidqdiqqtidreant

Зеленський також повідомив, що провів координаційну нараду щодо Чернігова та області, на якійобговорювалися низка соціальних питань і питань щодо відновлення.

"Додамо швидкості розмінуванню аграрної землі – те, що потрібно регіону, щоб не було залишків російських снарядів. Снарядів та мін ще з часу окупації. Є зараз ресурс у наших урядовців, щоб підтримати економічне життя Чернігівщини", – розповів він.

Окрім того, Зеленський провів зустріч із підприємцями в межах програми "Зроблено в Україні", було презентовано платформу в області. Додатково економіка Чернігівщини отримає 1,2 млрд грн від уряду:

"1,2 млрд грн уряд спрямує за економічними напрямами на Чернігівщині – додатково. Це те, що має підтримати. І, звичайно, я дякую всім, хто працює в оновлених наших галузях, зокрема в оборонних компаніях, усім, хто займається розробками дронів, техніки для Сил оборони, для ДСНС України. Можемо по праву пишатися тим, що в кожній області України люди стараються зробити все, що необхідно для країни, необхідно для нашого захисту, для успіху наших воїнів на полі бою".

Окремо президент віздначив воїнів-прикордонників.

"І ще одне. Саме тут, на Чернігівщині, я хочу зараз особливо відзначити всіх наших воїнів-прикордонників. Кожного й кожну, хто служить у підрозділах Державної прикордонної служби України на лінії кордону, а також разом з усіма підрозділами Сил оборони та безпеки на фронті. Вдячний усім, хто проявив себе справді сильними людьми, справді ефективними захисниками України!" – заявив Зеленський.

Він розповів, що спецпідрозділ Держприкордонслужби "Дозор" з честю виконує завдання по всій лінії фронту. Зокрема, заслуговують державної вдячності розрахунки безпілотників цього підрозділу.

"Пишаюся вами, наші воїни! Дякую й прикордонникам із бригад Гвардії наступу "Помста" та "Сталевий кордон". Воїни Волинського загону, зокрема старші солдати Сергій Лебедь та Сергій Антонюк. Дякую, хлопці, вам та усім вашим побратимам! Воїни Херсонського прикордонного загону, а особливо солдат Олег Шибеко та сержант Василь Коваленко. Молодці! Сумський прикордонний загін, а особливо сержанти Ігор Лукʼяненко та Олександр Соломатко. Дякую за протидію російським диверсантам. Дякую всім, хто дає результат для України! Усім, хто захищає життя! Чернігове, дякую тобі за цей день! Слава Україні!" – резюмував глава української держави.

Wiki
Инсайды

Опасения оправдались: у Байдена выявлено серьезное заболевание
Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.