Search

Розстріл полонених біля Кринок: Evocation встановив російського командира, який віддав наказ про вбивство 2024-07-18 06:33:31

Наказ про розстріл українських військовополонених біля окупованих Кринок на Херсонщині міг віддати командир 328 полку 104 дивізії ПДВ РФ Сергій Іштуганов. Про це повідомляє база даних окупантів та колаборантів Evocation.

Зазначається, що окупанти з 328 полку 104 дивізії убили поранених українських полонених за наказом Іштуганова «для залякування» бійців Сил оборони.

Іштуганов брав участь у війні проти України з початку повномасштабного вторгнення у складі 31 десантно-штурмової бригади. Цей підрозділ зазнав величезних втрат під час висадки в Гостомелі Київської області, а також у боях у Донецькій області, після чого його розформували.

Восени 2023-го Іштуганова призначили командиром 328 полку, який щонайменше з листопада перебуває на Херсонському напрямку.

За даними Evocation, окупанти з полку Іштуганова не раз потрапляли у поле зору через вимагання, грабежі і вбивства мирного населення тимчасово окупованої частини Херсонської області. Також відомо про жорстокість командирів щодо особового складу, зафіксовано факти знущань, тортур і позасудових розправ.

Представник ГУР Андрій Юсов заявив LIGA.net, що Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими збирає та перевіряє інформацію щодо нового воєнного злочину російських окупантів.

Wiki
Инсайды

Опасения оправдались: у Байдена выявлено серьезное заболевание
Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.