Search

Сі Цзіньпін: Немає сили завадити “возз’єднанню” Китаю з Тайванем 2024-07-17 12:23:02

Си Цзиньпин

Жителі Тайваню та материка належать одній китайській нації, і жодне зовнішнє втручання не зможе зупинити “возз’єднання” острова з КНР. Про це заявив китайський лідер Сі Цзіньпін під час зустрічі в Пекіні з експрезидентом Тайваню Ма Інцзю, передає Reuters.

За його словами, протягом понад 5000-річної історії китайської нації покоління предків переїжджали та осідали на Тайвані і люди з обох боків протоки боролися пліч-о-пліч, щоб звільнити острів від іноземних загарбників та відновити його.

“Жителі з обох берегів Тайванської протоки є китайцями і немає вузлів, які неможливо розв’язати, питань, які неможливо обговорити, та немає сили, яка може нас роз’єднати. Ширина протоки не може розірвати родинного зв’язку зі співвітчизниками з іншого її боку”, – запевняє Сі.

Відмінності в системах влади не змінюють реальності того, що обидві сторони протоки належать одному Китаю, і “жодне зовнішнє втручання не зможе стримати історичну тенденцію до національного возз’єднання”, додав глава КНР.

За його словами, відколи в 1949 році уряд Республіки Китай втік на Тайвань після поразки в громадянській війні з комуністами Мао Цзедуна, жоден діючий лідер Тайваню не відвідував Китай.

Ма, який належить до китайської партії Гоміндан, був президентом з 2008 по 2016 рік і минулого року став першим колишнім лідером Тайваню, який відвідав Китай.

Тепер він здійснив свою другу поїздку до КНР на фоні посилення напруженості між материком та островом.

Related

Wiki
Инсайды

Латвія зробить внесок на підтримку українських медичних закладів
Шмигаль повідомив, скільки боєприпасів отримала Україна у рамках чеської ініціативи
The Guardian рассказала о самых больших проблемах украинских беженцев в Британии
Що буде, якщо РФ підірве Київську ГЕС: в "Укргідроенерго" назвали найгірший сценарій
"Ворог підтягує резерви і спробує просунутися": майор ЗСУ розкрив плани ворога

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.