Search

По всій Україні – повітряна тривога, війська РФ запустили ракети і дрони – Повітряні сили 2024-07-18 05:49:50

Зокрема, за даними Повітряних сил ЗСУ, Росія підняла в повітря чотири носії «Кинджалів» МіГ-31К

По всіх областях України удосвіта 11 квітня діє повітряна тривога, це пов’язано з ракетною і дроновою небезпекою, повідомили Повітряні сили Збройних сил України .

За повідомленням, російські війська запустили по українських населених пунктах ударні безпілотники «Шахед», а також ракети.

У Повітряних силах повідомили, що для запуску ракет російські війська підняли в повітря щонайменше дев’ять стратегічних бомбардувальників Ту-95МС, а також чотири носії «Кинджалів» МіГ-31К.

Про рух ракет і безпілотників повідомляли у напрямку Харкова, Києва, Тернополя, Львова, Стрия на Львіщині, Рівного, на Івано-Франківщині, Хмельниччині, Вінниччині, Полтавщині, Сумщині, Чернігівщині, Запоріжжі.

Обласні військові адміністрації Київщини і Львівщини повідомили про роботу протиповітряної оборони. Про вибухи повідомила влада Харківської і Запорізької областей.

Повітряні сили ЗСУ вночі зафіксували виліт у Росії близько семи бортів стратегічних бомбардувальників Ту-95МС з аеродрому Оленья (Мурманська область). А перед цим українські військові попереджали про рух груп безпілотників у кількох областях.

Російські військові регулярно з різних видів озброєння атакують українські регіони. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Росія в березні здійснила низку ракетних атак по Україні, в тому числі, 22 березня – найбільш масштабну атаку на українську енергетику за останній час.

За даними моніторингової місії ООН з прав людини в Україні, у березні 2024 року в Україні було вбито або поранено щонайменше 604 цивільні особи, що на 20 відсотків більше, ніж у лютому.

В ООН верифікували дані про загибель 10 810 цивільних і поранення 20 556 – внаслідок дворічного повномасштабного вторгнення Росії в Україну. В організації припускають, що кількість жертв серед цивільних осіб є набагато вищою.

Форум

Wiki
Инсайды

Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа
"Капсула самогубця": як працює, скільки коштує та попередження її творця (фото)

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.