Search

Інститут нацпам’яті вимагає демонтувати Арку дружби народів у Києві 2024-06-24 15:19:33

Читать на русском

Інститут нацпам’яті вимагає демонтувати Арку дружби народів у Києві

Інститут нацпам’яті вимагає демонтувати Арку дружби народів у Києві

У Інституті національної пам’яті України заявили, що Арка дружби народів, що тепер перейменована на Арку свободи українського народу у Києві, має бути повністю демонтована. Там пояснили це тим, що об’єкт є символом російської імперської політики.

Про це йдеться у висновках експертної комісії УІНП щодо питань визначення належності об’єктів до символіки російської імперської політики. Як відомо, Арка дружби народів, розташована у Хрещатому парку міста Києва, була споруджена у 1982 році для відзначення 60-річчя утворення СРСР та 65-ї річниці Жовтневого перевороту 1917 року.

"Розміщена у Хрещатому парку міста Києва Арка дружби народів, що присвячена подіям, пов’язаним із здійсненням російської імперської політики та її глорифікацією (встановлена у 1982 р. із нагоди відзначення 60-річчя утворення СРСР та 65-ї річниці Жовтневого перевороту 1917 року), належить до символіки російської імперської політики та підлягає цілковитому демонтажу", – йдеться в документі.

Комісія також вказала, що навіть після перейменування на "Арку Свободи українського народу" монумент продовжує уособлювати радянські ідеологічні концепції, що становить загрозу національній безпеці України.

Wiki
Инсайды

Споживання електрики знизилось: коли вимикатимуть світло 23 червня
У Миколаєві покарали підрядника за неналежне прибирання вулиці
Росія виводить з-під Вовчанська деякі підрозділи: деталі від ЗСУ
Прем’єр Британії відреагував на скандальну заяву Фараджа про війну РФ проти України
Германия обратилась к Китаю с предупреждением: что известно

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.