Search

США представили альтернативний план військової операції в Рафасі 2024-06-24 16:25:59

Читать на русском

США представили альтернативний план військової операції в Рафасі

США представили альтернативний план військової операції в Рафасі

Голова Об’єднаного комітету начальників штабів США Чарльз Браун висловив пропозицію Вашингтона щодо альтернативи наземному наступу Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) на місто Рафах у південній частині Сектору Гази.

Про це повідомляє The Times of Israel.

Під час нещодавньої розмови з начальником штабу ЦАХАЛ генерал-лейтенантом Герці Халеві, Чарльз Браун заявив, що США "не змиряться" з масовими жертвами серед цивільного населення в Рафасі, враховуючи кількість жертв серед цивільного населення в північній і центральній частинах Сектора Гази.

Браун підсумував пропозицію Вашингтона, яка включає захист кордону Сектору Гази з Єгиптом за допомогою технологічних досягнень для запобігання контрабанді зброї через Філадельфійський коридор, ізоляцію міста Рафах і проведення точкових рейдів, а також створення спільного центру управління для координації цільових операцій.

Wiki
Инсайды

Споживання електрики знизилось: коли вимикатимуть світло 23 червня
У Миколаєві покарали підрядника за неналежне прибирання вулиці
Росія виводить з-під Вовчанська деякі підрозділи: деталі від ЗСУ
Прем’єр Британії відреагував на скандальну заяву Фараджа про війну РФ проти України
Германия обратилась к Китаю с предупреждением: что известно

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.