Search

Замовника вбивства Гандзюк викликали на службу до ЗСУ 2024-06-14 20:58:08

Читать на русском

Замовника вбивства Гандзюк викликали на службу до ЗСУ

Замовника вбивства Гандзюк викликали на службу до ЗСУ

За словами учасників громадської ініціативи, яка займається розслідуванням убивства активістки, у суді адвокати колишнього голови Херсонської облради зачитали довгий список хронічних захворювань, через які він не повинен пройти ВЛК.

Під час розгляду апеляційної скарги Владислава Мангера та Олексія Левіна, засуджених до 10 років ув’язнення за вбивство Катерини Гандзюк, з’ясувалося, що Мангера викликає на службу командир однієї з військових частин. Про це повідомляють на сторінці громадської ініціативи "Хто замовив Катю Гандзюк?" у "Фейсбуці".

Зазначається, що командир військової частини А7382 висловив бажання призвати на військову службу у свою частину Владислава Мангера. Сам Мангер також заявив у суді, що незабаром надасть клопотання Міністерству оборони про свій призов.

Однак слід зазначити, що адвокати Мангера підготували довгий перелік його хронічних захворювань, який був зачитаний у суді, і сумніваються, що він пройде медичну комісію.

Гандзюк qurikzideriqhtant Fullscreen

"Ми поки що не знаємо, навіщо командиру бригади територіальної оборони потрібна людина, яка замовила вбивство Каті Гандзюк і до того ж має купу хронічних хвороб. Сьогодні довгий перелік хвороб Мангера, який склали адвокати, зачитувала суддя", — йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що командування Сил оборони України офіційно не коментувало цієї інформації.

Wiki
Инсайды

США попередили, які країни можуть стати новою ціллю РФ
Гарантии безопасности от США: что известно о соглашении и поможет ли это Украине, если Трамп станет президентом
Зеленський з Папою Римським обговорили наслідки агресії рф проти України
Топ-5 найкорисніших сирів для вашого здоров’я
Спроба росії продемонструвати силу насправді є демонстрацією слабкості путіна – The Telegraph

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.