Search

В Італії нарахували понад 180 тисяч біженців з України 2024-06-24 16:12:19

італія

Із початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну Італія прийняла понад 180 тис. українських громадян, які рятуються від війни.

Про це повідомив посол Італії в Україні П’єр Франческо Дзадзо в інтерв’ю Інтерфакс-Україна.

"До речі, з початку повномасштабної війни Італія прийняла понад 180 тис. українських біженців. Також дуже важливим є той факт, що Італія рішуче підтримує європейську інтеграцію України", – сказав Дзадзо.

Він також додав, що його країна відіграє важливу роль у цьому напрямі.

"І ми віримо в розширення Європейського Союзу. Крім того, ми є третім найбільшим платником до бюджету ЄС", – розповів посол.

Раніше повідомлялося, що Асоціація міст та муніципалітетів Німеччини закликала прискорити інтеграцію українців на ринку праці, надавши їм можливість влаштовуватись на роботу без знання німецької мови.

До того стало відомо, що уряд Латвії цього року виділить Фонду соціальної інтеграції (SIF) 4,44 млн євро на проведення культурно-орієнтаційних курсів та інтеграційних заходів для українських біженців.

Автор: Галина Ялівець

Related

Wiki
Инсайды

Споживання електрики знизилось: коли вимикатимуть світло 23 червня
У Миколаєві покарали підрядника за неналежне прибирання вулиці
Росія виводить з-під Вовчанська деякі підрозділи: деталі від ЗСУ
Прем’єр Британії відреагував на скандальну заяву Фараджа про війну РФ проти України
Германия обратилась к Китаю с предупреждением: что известно

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.