Search

У всіх школах Рівного можуть з’явитися поліцейські: заклади, де вони вже є, показали позитивні зміни 2024-06-14 20:00:54

Читать на русском

У всіх школах Рівного можуть з’явитися поліцейські: заклади, де вони вже є, показали позитивні зміни

У всіх школах Рівного можуть з’явитися поліцейські: заклади, де вони вже є, показали позитивні зміни

У школах Рівного можуть зʼявитися поліцейські, які слідкуватимуть за порядком. Зокрема, у 17 закладах освіти, де вже є інспектори, відмітили позитивні зміни.

Про це повідомило РадіоТрек. Там розповіли, що у школах зменшилася кількість учнів, які запізнюються на уроки, та школярів, які йшли з них раніше.

Крім того, у закладах освіти покращився пропускний режим. Ініціатива діє в межах пілотного проєкту, а роботу правоохоронців оплачує Головне управління Нацполіції Рівненщини.

У всіх школах Рівного можуть з’явитися поліцейські: заклади, де вони вже є, показали позитивні зміни dqdiqhiqdkidzxant

Захисник прав у сфері освіти Сергій Горбачов розповів, які обовʼязки мають поліцейські у школах. Зокрема, офіцери служби освітньої безпеки повинні запобігати виникненню надзвичайних ситуацій, організовувати пропускний режим, взаємодіяти зі школярами та вчителями, комунікувати з екстреними службами, невідкладно реагувати на правопорушення та за необхідності викликати поліцію.

За його словами, проєкт запроваджується у 402 закладах освіти. Передусім це буде стосуватися регіонів, які межують з Росією, Білоруссю, та прифронтових територій.

Wiki
Инсайды

США попередили, які країни можуть стати новою ціллю РФ
Гарантии безопасности от США: что известно о соглашении и поможет ли это Украине, если Трамп станет президентом
Зеленський з Папою Римським обговорили наслідки агресії рф проти України
Топ-5 найкорисніших сирів для вашого здоров’я
Спроба росії продемонструвати силу насправді є демонстрацією слабкості путіна – The Telegraph

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.