Search

У ТЦК почнуть викликати чоловіків, які досягли 25 років, для оновлення даних і медогляду 2024-07-18 10:44:17

У ТЦК почнуть викликати чоловіків, які досягли 25 років, для оновлення даних і медогляду

У ТЦК почнуть викликати чоловіків, які досягли 25 років, для оновлення даних і медогляду

Президент Володимир Зеленський 2 квітня підписав закон “Про внесення змін до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, що зменшує мобілізаційний вік з 27 до 25 років. У зв’язку з цим до територіальних центрів комплектування викликатимуть чоловіків, які досягли 25 років для уточнення облікових даних і проходження медогляду.

Про це в п’ятницю, 5 квітня, повідомляє Генштаб ЗСУ.

Як наголошують у Генштабі, з набранням чинності законопроєкту № 3127-IX “Про внесення змін до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” громадяни, які досягли 25-річного віку, підлягатимуть зняттю з військового обліку призовників і взяттю на військовий облік військовозобов’язаних.

Територіальними центрами комплектування буде здійснюватися виклик громадян, які перебували на військовому обліку призовників та досягли 25-річного віку для уточнення облікових даних, проходження медичного огляду та оформлення відповідних військово-облікових документів.

“Удосконалення організації військового обліку призовників здійснюється в контексті реформування системи підготовки громадян до проходження військової служби та готовності до виконання конституційного обов’язку із захисту Батьківщини”, — наголошують у Генштабі.

Водночас у Генштабі зазначили, що відповідно до указу Президента України від 07.03.2024 № 149/2924 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби” протягом квітня — травня у Збройних силах України, Державній спеціальній службі транспорту та інших утворених відповідно до законів України військових формуваннях здійснюється звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби.

Усього у ЗСУ та Державній спеціальній службі транспорту підлягають звільненню близько 7 тисяч осіб.

Wiki
Инсайды

Опасения оправдались: у Байдена выявлено серьезное заболевание
Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.