Search

Мексика зупинила відносини з Еквадором через затримання у посольстві 2024-07-18 06:58:20

Мексика зупинила відносини з Еквадором через затримання у посольстві

Мексика зупинила відносини з Еквадором через затримання у посольстві

Поліція Еквадору увірвалася до посольства Мексики, розташованого у столиці країни, де переховувався колишній віцепрезидент Еквадору Хорхе Глас, і затримала його. Після цього Мексика зупинила стосунки з Еквадором.

Про це повідомляє Bloomberg та Reuters.

Мексика, за словами президента Андреса Мануеля Лопеса Обрадора, планує призупинити дипломатичні відносини з Еквадором. Він уже доручив міністру закордонних справ Мексики призупинити дипломатичні відносини з Еквадором, назвавши арешт порушенням міжнародного права та суверенітету Мексики.

Рейд, як пише Bloomberg, стався за кілька годин після того, як Мексика надала політичний притулок Гласу, який перебував у посольстві з грудня через ордер на його арешт від влади Еквадору. Міністерство закордонних справ Мексики також заявило у п’ятницю, що відхиляє посилення присутності агентів еквадорської поліції біля свого посольства та вимагає поважати суверенітет.

Глас, двічі засуджений за корупцію, як зазначає Reuters, втік до посольства після того, як у чаті, оприлюдненому Офісом генерального прокурора Еквадору, говорилося, що торговець наркотиками підкупив суддю, щоб отримати його дострокове звільнення під час відбування судимості за хабарництво.

Wiki
Инсайды

Опасения оправдались: у Байдена выявлено серьезное заболевание
Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.