Search

На Сумщині працівник підприємства відповідатиме за масове поширення інфекційної хвороби птиці 2024-07-18 10:05:31

За процесуального керівництва Білопільського відділу Сумської окружної прокуратури повідомлено про підозру зоотехніку підприємства за фактом порушення ветеринарних правил, що спричинило поширення епізоотії (ст. 251 КК України).

За даними слідства, працюючи у фізичної особи-підприємця, підозрюваний здійснював цілодобовий догляд за домашньою худобою, її поставкою, утриманням та продажем.

Знехтувавши своїми безпосередніми обов’язками, зоотехнік у грудні 2023 року продав людям в один із населених пунктів Сумського району курей без перевірки їх на наявність захворювань. Після чого в тій територіальній громаді розпочався масовий падіж птиці.

Лаборанти підтвердили, що саме придбані в підприємця кури були заражені інфекційною хворобою. Відтак на зазначеній території було введено карантин та визначено буферну зону радіусом 3 км, а також зону спостереження радіусом 10 км від епізоотичного осередку.

За скоєне підозрюваному загрожує штраф від 1 тисячі до 4 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 5 років, або обмеженням волі на строк до 3 років, або позбавленням волі на той самий строк.

Досудове розслідування здійснюється слідчими відділення поліції №1 (м. Білопілля) Сумського районного управління поліції ГУНП в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.

Сумська обласна прокуратура

Wiki
Инсайды

Опасения оправдались: у Байдена выявлено серьезное заболевание
Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.