Search

Західні ЗМІ пишуть про ситуацію у Харкові: останнім часом удари різко посилилися 2024-07-18 10:52:25

Західні ЗМІ пишуть про ситуацію у Харкові: останнім часом удари різко посилилися

Західні ЗМІ пишуть про ситуацію у Харкові: останнім часом удари різко посилилися

The Economist, з посиланням на джерела в Києві, пише, що росіяни хочуть перетворити місто на "сіру зону", непридатну для проживання цивільного населення". The Times у свою чергу пише, що "стратегія захоплення другого за величиною міста України полягає в тому, щоб просто розбомбити його і змусити підкоритися".

Щоправда, з цією тезою не погодився мер міста Ігор Терехов, який нагадав, що місто не стало "сірою зоною" навіть на початку війни, коли з нього поїхала більша частина населення, а росіяни знаходилися набагато ближче, ніж зараз.

The Economist не відкидає і наземного штурму Харкова, але вважає його не надто ймовірним.

Українське джерело повідомило, що Росія зараз тренує шість дивізій (приблизно 120 тисяч військовослужбовців) у Східному Сибіру. На думку журналістів, Харків – один із кількох можливих напрямів майбутнього російського штурму.

Хоча й не найімовірніший. The Economist вказує, що це вимагало б прориву української оборони та оточення міста. Чого Росії буде вкрай складно досягти, судячи з динаміки боїв на Донбасі.

The Times пише, що "стратегія захоплення другого за величиною міста України полягає в тому, щоби просто розбомбити його і змусити підкоритися". "Рейди путінських дронів спрямовані на те, щоби остаточно розгромити Харків", – повідомляє видання.

При цьому The Times не відкидає і наземний наступ росіян з метою захоплення міста.

"Харків має величезне стратегічне значення. Перебуваючи за 25 миль від російського кордону, його захоплення дозволить Москві оточити українські війська на Донбасі", – пише видання.

різне qurikzideriqqqant

різне

Wiki
Инсайды

Опасения оправдались: у Байдена выявлено серьезное заболевание
Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.