Search

Ferrexpo планує відновити довоєнні обсяги експорту в Японію протягом трьох років, 2024-07-18 10:14:51

дженовезе

Гірнича Група Ferrexpo з активами в Україні та штаб-квартирою в Швейцарії планує відновити довоєнні обсяги експорту преміальних залізорудних окатків до Японії протягом 3 років.

Про це заявив Лучіо Дженовезе, голова ради директорів Ferrexpo plc, у нещодавньому інтервʼю для японської національної економічної газети Nikkei.

"Я думаю, Ferrexpo зможе повернутися до Японії, але це займе один, два або три роки", – сказав Дженовезе Nikkei у вівторок під час візиту в Токіо.

Топменеджер підкреслив, що до повномасштабного вторгнення на Ferrexpo припадало 10% японського попиту на залізорудні окатки, втім через блокування портів внаслідок російської агресії компанія втратила можливості експортних поставок у Японію.

Японські Nippon Steel, JFE Steel і Kobe Steel свого часу отримували від Ferrexpo від 1 до 1,2 мільйона тонн високоякісної продукції. За словами Дженовезе, за десятиліття співпраці Ferrexpo налагодила міцні відносини з виробниками сталі Японії і прихильна цій країні.

"У добрі чи складні часи японські партнери завжди поруч. Ми сподіваємось продовжити наші міцні відносини з ними, щоб постачати продукцію на їхні японські підприємства і, можливо, на підприємства японських інвесторів на Близькому Сході чи в Америці, коли вони будуть збудовані", – сказав він.

Можливість повернення на ринки Японії відкрилась для компанії разом із покращенням ситуації на Чорному морі і стабілізацією роботи чорноморського торговельного коридору.

"До кінця 2023 року ми здебільшого постачали окатки в Європу залізницею, а також у порт Ізмаїл, а потім через Дунай експортували до Констанци. Але з початку 2024 року чорноморські порти відкрилися. Це означає, що ми зможемо експортувати більше у 2024 році", – підкреслив Лучіо Дженовезе.

До повномасштабного вторгнення Ferrexpo виробляла близько 12 мільйонів тонн залізорудних окатків на рік. Виробництво Ferrexpo знизилось приблизно до 6 мільйонів тонн у 2022 році, і до 4 мільйонів тонн у 2023 році. Ferrexpo вважається одним із провідних експортерів України, на компанію припадає 3% українського експорту.

Wiki
Инсайды

Опасения оправдались: у Байдена выявлено серьезное заболевание
Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.