Search

Як екснардеп Чорновол намагалася у справі Пашинського зробити з НАБУ дурня — 2024-07-18 10:38:06

Дата: 10 апреля, 2024 Автор: operkor 0 Комментарии

нардеп Татьяна Чорновол хохочет

Колишня депутатка Верховної Ради Тетяна Чорновол пропонувала НАБУ допитати її на фронті на передовій у справі крадіжки «палива Сергія Курченка» та звинувачень щодо Сергія Пашинського, хоча в той момент була в його офісі на вул Липській.

Про це сказав прокурор САП в суді під час обрання Пашинському запобіжного заходу, передають Українськi Новини.

«Пашинський розмовляє з Чорновол. Саме в цей час її викликають до НАБУ для допиту як свідка у справі палива Курченка. Вона каже: «Приїжайте до мене, я вам багато чого покажу, я вам на «передку» всі свідчення дам, приїжайте до мене на «передок».

Після чого Пашинський перепитує у неї з ким вона розмовляла. Вона каже, що розмовляла з детективом НАБУ», — розповів результати прослуховування прокурор.

Прокурор навів діалог Пашинського і Чорновол.

Пашинський: — Це кого ти так?

Чорновол: — НАБУ. Паливо, свідком мене запрошували.

Пашинський: — Це проти мене.

Чорновол: — А чого ти думаєш я так розізлилася?

Далі, в ході цієї розмови Пашинський телефонує іншому детективу НАБУ і каже: «Мені тільки що з фронту зателефонувала Тетяна Чорновол»,

«Хоча вона перебувала тоді в офісі Пашинського на Липській», — наголошує прокурор САП.

Як повідомляли Українськi Новини, Спеціалізована антикорупційна прокуратура просила Вищий антикорупційний суд заарештувати колишнього депутата Верховної Ради Сергія Пашинського і визначити як альтернативу 300 млн₴

НАБУ, САП та СБУ підозрюють колишнього депутата Верховної Ради Сергія Пашинського у привласненні та продажі майже 100 тис. тонн конфіскованих державою нафтопродуктів бізнесмена Сергія Курченка, які повинні були піти на потреби армії.

2

Чорновол призналась, что ее избирательную кампанию в 2012 году финансировал Пашинский

Пашинский--

13 сентября 2018 г

Народный депутат Украины Татьяна Чорновол (фракция «Народный фронт») рассказала, кто давал ей деньги во время избирательной кампании на парламентских выборах в 2012 году. Об этом шла речь в эфире телеканала ZIK в передаче «HARD с Влащенко».

«На самом деле, моя кампания была недорогая, она состояла только из газет. Но они чего-то стоят, конечно. Я тогда шла от объединенной оппозиции, какую-то часть средств финансировала оппозиция, какую-то часть средств мне давали неравнодушные люди», – заявила нардеп.

Wiki
Инсайды

Опасения оправдались: у Байдена выявлено серьезное заболевание
Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.