Search

На Тайвані збільшилася кількість жертв землетрусу 2024-07-18 06:43:19

На Тайвані збільшилася кількість жертв землетрусу

На Тайвані збільшилася кількість жертв землетрусу

Кількість підтверджених загиблих під час землетрусу на Тайвані, що стався тиждень тому, зросла до 16 осіб, троє продовжують вважатися зниклими безвісти і ще 1155 людей зазнали поранень.

Про це повідомляє тайванське інформагентство CNA.

Рятувальники, під завалами каміння в національному парку Тароко поблизу міста Хуалянь, найбільш постраждалого від стихії, знайшли та дістали тіла трьох людей, які, як вважається, були членами однієї родини. Їх особи наразі встановлюються.

Серед трьох тих, хто вважається зниклими безвісти, пара із Сінгапуру, що також перебувала в парку Тароко на момент землетрусу. Їхні сліди наразі виявити не вдалося.

З моменту землетрусу на острові зафіксували 779 зсувів ґрунту, загальною площею майже 434 гектари, проте масштабних загрозливих зрушень, подібних до тих, що спостерігаються одразу після підземних поштовхів, не було.

За підрахунками місцевої влади, загальна сума завданих землетрусом збитків наразі становить близько $2,5 мільйона, із яких майже 98% припадає на найбільш постраждалий округ Хуалянь.

Станом на четвер майже всім домогосподарствам у постраждалих районах Тайваню повернули електроживлення і газ та відновили мобільний зв’язок.

Президент Тайваню Цай Інвень, яка відвідала постраждалий округ Хуалянь, повідомила про виділення урядом термінового фінансування для усунення наслідків землетрусу та подякувала міжнародній спільноті за підтримку, зокрема японському уряду й приватному бізнесу за надані кошти, уряду Туреччини, яка надіслала команду операторів із безпілотниками для пошукових операцій.

Wiki
Инсайды

Опасения оправдались: у Байдена выявлено серьезное заболевание
Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.