Search

Футболіст, який воює у ЗСУ, зізнався, що відбувається на фронті 2024-07-18 10:02:22

Футболіст, який воює у ЗСУ, зізнався, що відбувається на фронті

Футболіст, який воює у ЗСУ, зізнався, що відбувається на фронті

Колишній півзахисник "Інгульця", "Чайки" та ще низки вітчизняних клубів Микола Стеценко, який з літа минулого року воює у ЗСУ, підтвердив інформацію багатьох ЗМІ про те, що українська армія зазнає серйозного снарядного голоду.

"Скажу так, майже все, що пишуть, – правда. Ми намагаємося максимально економити снаряди та використовуємо їх тільки для вогневої підтримки наших штурмів або придушення ворожих атак. Просто так ніхто не стріляє, як це роблять орки. Росіяни х*рачать набагато більше. Особливо це відчувалося в Авдіївці, коли вони почали потихеньку її забирати", – цитує Стеценка "Український футбол".

Ексхавбек зізнався, що найстрашніша річ для нього – побачити у небі "пташку".

"Якщо ворожий дрон нас засік і ми не встигли змінити позицію, то протягом двох-чотирьох хвилин починається обстріл. У цей момент потрібно скоріше застрибнути в бліндаж і сподіватися, що туди не буде прямого попадання. Після пострілу "Урагану" приліт відбувається протягом кількох секунд, тому потрібно діяти дуже швидко. Слава Богу, нам вдалося сховатися і "двохсотих" у моїй бригаді не було", – сказав Стеценко.

Стеценко раніше розповів, як опинився у ЗСУ: він їхав підписувати контракт з одеським "Реалом Фармою", але трохи не доїхав до стадіону. 28-річного уродженця Алчевська 20 червня 2023 року "перехопили" співробітники ТЦК та СП.

Wiki
Инсайды

Опасения оправдались: у Байдена выявлено серьезное заболевание
Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.