Search

Подоляк розповів, як замінять Трипільську ТЕС, знищену ударом РФ: компенсують інші станції 2024-07-17 13:19:48

Read in English

Подоляк розповів, як замінять Трипільську ТЕС, знищену ударом РФ: компенсують інші станції

Подоляк розповів , як замінять Трипільську ТЕС, знищену ударом РФ: компенсують інші станції

Обладнання Трипільської ТЕС, пошкоджене внаслідок удару РФ 11 квітня, намагатимуться відремонтувати, заявили в Офісі президента. Крім того, втрачені потужності замінять робочими станціями та імпортом з-за кордону.

Україна шукатиме способи компенсувати потужності Трипільської ТЕС, знищеної внаслідок ракетної атаки РФ у ніч проти 11 квітня. Щоб відновити втрачене, використовують сусідні робочі тепло- та гідростанції. Також звернуться до західних партнерів, щоби вони відшукали на складах "запилені Patriot". Західні ЗРК, яким уже багато років, знадобилися б для захисту української енергетики. Про те, як вирішуватимуть проблему електропостачання центральних регіонів країни, радник глави Офісу президента Михайло Подоляк розповів на порталі "24 канал".

Подоляк пояснив журналістам про можливі способи подолання наслідків російського обстрілу. Для цього шукатимуть внутрішні можливості, а також шукатимуть допомоги від закордонних енергетиків.

За словами радника голови ОП, діятимуть таким чином:

  • проведуть масштабні ремонтні роботи;
  • використовують потужності поки що працюють тепло-і гідростанцій;
  • за потреби почнуть імпорт електроенергії з-за кордону.

"Інакше працюватимемо з різними можливостями різних ТЕС, гідро-, теплогенеруючих можливостей і так далі", — сказав радник.

Подоляк також звернувся до західних партнерів. На його думку, партнери мають достатню кількість ЗРК Patriot. Установки, яким вже багато років тривалий час стоять на складах і не використовуються. Їх чомусь не надають Україні для захисту від російських ракетних ударів, хоча старі ЗРК все одно списуватимуть.

"Десь на складах стоїть Patriot, він там виконує "важливу роботу", дає відчуття комфортного проживання. Але було б бажано використовувати Patriot, який через 10 років списуватиметься через апгрейд зброї", — навели журналісти слова Подоляка.

Wiki
Инсайды

Латвія зробить внесок на підтримку українських медичних закладів
Шмигаль повідомив, скільки боєприпасів отримала Україна у рамках чеської ініціативи
The Guardian рассказала о самых больших проблемах украинских беженцев в Британии
Що буде, якщо РФ підірве Київську ГЕС: в "Укргідроенерго" назвали найгірший сценарій
"Ворог підтягує резерви і спробує просунутися": майор ЗСУ розкрив плани ворога

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.