Search

На Полтавщині суд виніс вирок жінці, яка викинула новонародженого сина на смітник 2024-06-25 18:13:35

Читать на русском

На Полтавщині суд виніс вирок жінці, яка викинула новонародженого сина на смітник

На Полтавщині суд виніс вирок жінці, яка викинула новонародженого сина на смітник

Глобинський районний суд Полтавської області 25 березня 2024 року виніс вирок жінці, яка викинула новонародженого сина на смітник. Як було встановлено, в обвинуваченої не було психічних захворювань і вона повністю розуміла наслідки своїх дій.

Про це йдеться в Єдиному державному реєстрі судових рішень. Варто зазначити, що жінка приховувала свою вагітність від оточуючих, не зверталася до медичних закладів для постановки на облік та народила сина вдома.

У суді обвинувачувана, яка є уродженкою Росії, визнала свою провину. Згідно із висновком судово-психологічної експертизи, жінка має низку характеристик, таких як низька самооцінка, пасивна життєва позиція, неініціативність, невпевненість у собі та невміння захищати свої інтереси. Під час і після пологів обвинувачена перебувала у стані психічної напруженості. Проте вона не мала психічних захворювань і могла повністю усвідомлювати свої дії.

Також повідомляється, що жінка приховувала свою вагітність та не зверталася за медичною допомогою до лікарні. Близько опівночі 19 листопада 2023 року вона самостійно народила сина вдома. Того ж дня по обіді вона віднесла дитину на смітник у Глобиному та залишила її там.

На щастя, немовля виявили місцеві жителі. Дитину передали до лікарні у середньо важкому стані. Попередній діагноз включав холодовий стрес, гіперглікемію, легку дихальну недостатність та ризик розвитку внутрішньоутробної інфекції.

Жінці було призначено обмеження волі на 5 років, проте вона була звільнена від його відбування з випробувальним терміном на 3 роки. До того як вирок набере законної сили, їй призначено залишатися під цілодобовим домашнім арештом, який обрали як запобіжний захід.

Психічних захворювань не має: суд виніс вирок жінці, яка викинула новонародженого сина на смітник на Полтавщині qkxiqdxiqdeihrant

Wiki
Инсайды

"Не поддерживаем никаких связей с Тищенко": в "Слуге народа" отреагировали на скандал с нардепом
Как влияет на нашу судьбу последняя цифра даты рождения и что она означает
Легкость, нежность и драпировки: Модный дом Dior презентовал кутюрную коллекцию осень-зима 2024-2025
Воскресенье Всех святых: история праздника, значение, традиции, запреты
Курс валют на 25 червня: скільки коштують долар, євро і злотий

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.