Search

В Україні з 1 квітня подорожчає оформлення закордонного паспорта 2024-06-24 16:09:46

паспорт

В Україні з 1 квітня 2024 року подорожчає оформлення закордонного паспорта, оскільки "Поліграфікомбінат "Україна" змінює вартість бланків відповідного документа .

"ДП "Поліграфічний комбінат "Україна" з 1 квітня 2024 року змінює вартість бланків паспорта громадянина України для виїзду за кордон. У зв’язку з цим зростає і загальна вартість оформлення цього документа", – сказано в повідомленні Державної мігранційної служби.

Ціни на оформлення закордонних паспортів

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон до 7 робочих днів та до 3 робочих днів у разі наявності підстав: 1598 грн (992 грн – вартість адмінпослуги та 606 грн – вартість бланка); раніше послуга коштувала 1496 грн (992 грн – вартість адмінпослуги та 504 грн – вартість бланка).

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон до 20 робочих днів: 958 грн (352 грн – вартість адмінпослуги та 606 грн – вартість бланка); раніше – 856 грн (352 грн – вартість адмінпослуги та 504 грн – вартість бланка).

Автор: Галина Ялівець

Related

Wiki
Инсайды

Споживання електрики знизилось: коли вимикатимуть світло 23 червня
У Миколаєві покарали підрядника за неналежне прибирання вулиці
Росія виводить з-під Вовчанська деякі підрозділи: деталі від ЗСУ
Прем’єр Британії відреагував на скандальну заяву Фараджа про війну РФ проти України
Германия обратилась к Китаю с предупреждением: что известно

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.