Search

Заступник аграрного міністра Польщі зривав переговори з Україною, - ЗМІ 2024-06-14 20:54:35

Читать на русском

Заступник аграрного міністра Польщі зривав переговори з Україною, — ЗМІ

Заступник аграрного міністра Польщі зривав переговори з Україною, — ЗМІ

Українці розкритикували заступника аграрного міністра Польщі Міхала Колодзейчака за його "дивну" поведінку під час переговорів з Польщею. Сам замміністра відкидає усі звинувачення, хоча польські асоціації підтвердили слова наших співвітчизників.

Про це повідомляє польське видання Onet.

Представники українських організацій, які брали участь у переговорах, стверджують, що Колодзейчак поводився неадекватно: багаторазово виходив із кімнати, морщив ніс, демонстративно зняв навушники, коли виступав український міністр, і нервово виступав.

Сам Колодзейчак заперечує більшість звинувачень, але визнає, що під час зустрічі дійсно виникла конфронтація. Він стверджував виданню Onet, що українцям не сподобалося, що "він був добре підготовлений до переговорів".

Представники польських організацій, які брали участь у переговорах, підтверджують слова українців. За словами одного із учасників переговорів з польської сторони, протягом близько 2,5 години зустрічі Колодзейчак постійно виходив і заходив до кімнати переговорів, переглядав телефон й був зайнятий усім, окрім розмови.

"Коли ми вже наближалися до завершення переговорів, і міністр Сєкерський на деякий час вийшов із зали, Міхал несподівано "напав" на представників української делегації, які, мушу визнати, були дуже добре підготовлені до цієї зустрічі. Вони показали на презентації, скільки зерна мають законтрактовано, і аргументували, що не можуть зараз розірвати угоди, укладені рік тому. Вони хотіли, щоб польська сторона дозволила транзит цих кількох сотень тисяч тонн", — розповів учасник переговорів.

Саме звернення українців щодо дозволу на транзит зерна через Польщу стало точкою "спалаху" заступника міністра.

За словами польських представників, після зустрічі вони поговорили з Колодзейчаком про його поведінку. Він отримав догану, і вони сподіваються, що його поведінка зміниться.

Wiki
Инсайды

США попередили, які країни можуть стати новою ціллю РФ
Гарантии безопасности от США: что известно о соглашении и поможет ли это Украине, если Трамп станет президентом
Зеленський з Папою Римським обговорили наслідки агресії рф проти України
Топ-5 найкорисніших сирів для вашого здоров’я
Спроба росії продемонструвати силу насправді є демонстрацією слабкості путіна – The Telegraph

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.