Search

Франція посилить заходи безпеки на церемонії відкриття ОІ-2024 у Парижі через загрозу терактів 2024-06-24 14:44:21

Читать на русском

Франція посилить заходи безпеки на церемонії відкриття ОІ-2024 у Парижі через загрозу терактів

Франція посилить заходи безпеки на церемонії відкриття ОІ-2024 у Парижі через загрозу терактів

Франція попросила приблизно 45 країн надати кілька тисяч додаткових військових, поліціянтів і цивільного персоналу для допомоги з моніторингом безпеки на Олімпійських іграх-2024 в Парижі, які відбудуться вже цього літа. Французька розвідка попереджає про загрозу терористичної атаки.

Про це повідомляють Europe 1 та Reuters.

Головне управління внутрішньої безпеки Франції (DGSI) висловило стурбованість, зокрема, через нещодавній теракт у Росії.

Спецслужба хоче уникнути сценарію скоординованої атаки в день церемонії відкриття Олімпійських ігор «перед камерами в усьому світі». Вони занепокоєні, що до Франції повернеться «масовий тероризм, здійснюваний із використанням бойової зброї або таранів транспортних засобів».

Тому DGSI наполягає, що нинішній формат церемонії відкриття і параду спортсменів має багато ризиків, якщо залишити його таким, як він є.

«Ми повинні перейти до плану Б», — сказав співрозмовник Europe 1 в управлінні.

Саме тому країна планує залучити близько 45 тисяч французьких поліціянтів та інших представників сил безпеки, 20 тисяч співробітників приватної служби безпеки й близько 15 тисяч військових, щоб охороняти подію.

Reuters, із посиланням на джерела у Міністерстві внутрішніх справ Франції, пише, що в січні приблизно до 45 країн був поданий запит про допомогу. Джерело агентства повідомило, що 35 країн дали позитивну відповідь, зокрема Польща, Німеччина, Велика Британія та Італія.

Wiki
Инсайды

Споживання електрики знизилось: коли вимикатимуть світло 23 червня
У Миколаєві покарали підрядника за неналежне прибирання вулиці
Росія виводить з-під Вовчанська деякі підрозділи: деталі від ЗСУ
Прем’єр Британії відреагував на скандальну заяву Фараджа про війну РФ проти України
Германия обратилась к Китаю с предупреждением: что известно

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.