Search

У Франції другу добу триває нелегальна рейв-вечірка з тисячами учасників на території аеропорту 2024-06-24 14:28:14

Читать на русском

У Франції другу добу триває нелегальна рейв-вечірка з тисячами учасників на території аеропорту

У Франції другу добу триває нелегальна рейв-вечірка з тисячами учасників на території аеропорту

У французькому регіоні Бретань поліція другу добу наглядає за великим нелегальним рейв-фестивалем на території аеропорту, який проводиться всупереч відсутності дозволів.

Про це повідомляє BFMTV.

Фестиваль розгорнули у суботу на території колишнього аеропорту містечка Кімпер у департаменті Фіністер. Учасники рейв-вечірки з’їхалися з усієї країни.

Відколи поліції стало відомо, що між 29 березня і 2 квітня готується подібний захід, префектура департаменту оголосила заборону на проведення музичних святкових заходів без попереднього погодження. Організаторів та учасників це не зупинило.

Станом на суботу кількість учасників фестивалю оцінювали у 6000 осіб, на ранок неділі – у 8000 осіб. Серед учасників кажуть, що до них мають приєднатися ще тисячі інших.

Аеропорт з минулої осені не приймає комерційні авіарейси, але використовується для розважальних туристичних польотів. Через рейв-вечірку їх довелося перенести в інші місця.

Поліція і пожежники у невеликій кількості чергують поблизу фестивалю на випадок інцидентів та перевіряють прибуваючих людей. За словами кореспондентів, які їздили на місце, контроль радше вибірковий.

Префект департаменту Фіністер Ален Еспінас повідомив, що поліція перевіряє особи учасників і їхній багаж, шукаючи передусім наркотичні засоби. За його словами, з ранку суботи затримали двох осіб, які намагалися пронести з собою наркотики.

Мер містечка зазначив, що розганяти вечірку не планують і очікується, що вранці у понеділок учасники самі роз’їдуться по домівках.

Wiki
Инсайды

Споживання електрики знизилось: коли вимикатимуть світло 23 червня
У Миколаєві покарали підрядника за неналежне прибирання вулиці
Росія виводить з-під Вовчанська деякі підрозділи: деталі від ЗСУ
Прем’єр Британії відреагував на скандальну заяву Фараджа про війну РФ проти України
Германия обратилась к Китаю с предупреждением: что известно

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.