Search

Замість виплат на $5 мільярдів: Google погодився знищити інформацію, яку збирав у режимі інкогніто 2024-06-25 17:17:23

google

Компанія Google погодилася на врегулювання позову щодо неналежного відстеження користувачів у режимі інкогніто у браузері Chrome.

Про це пише WSJ, передає LIGA.net.

Як зазначається, замість здійснення виплат в розмірі $5 млрд компенсації за шкоду, Google згодилася знищити "мільярди точок даних", оновити інформацію про збір даних і протягом наступних п’яти років зберегти налаштування, які блокують сторонні файли cookie в режимі інкогніто.

Позов проти Google був поданий у 2020 році і в ньому компанію звинувачували в омані користувачів щодо приватності їхньої активності. Компанія відхрещувалася, стверджуючи, що активний режим "інкогніто" не є гарантією повної конфіденційності інтернет-сесій.

Також виявлені електронні листи свідчили про занепокоєння компанії щодо фальшивої приватності режиму "Інкогніто".

Директорка маркетингу Google Лоррейн Твігілл висловлювала занепокоєння терміном "приватний", який, на її думку, міг вводити користувачів в оману. Суд визнав, що Google не повідомляла користувачів про збір даних під час активного режиму інкогніто.

Угода щодо врегулювання позову ще повинна отримати остаточне затвердження від судді.

У рамках угоди Google вимкне сторонні файли cookie в режимі інкогніто на наступні п’ять років. Замість них буде впроваджена Topics API – система, яка дозволяє класифікувати активність користувачів за темами без прямого доступу до їхніх особистих даних.

Також зауважується, що знищення неналежно зібраних даних може бути складним завданням, оскільки позов стосується інформації, зібраної ще у 2016 році, і є можливість, що компанія вже продала або використала ці дані у своїх продуктах. Google також повинна переписати свої заяви про конфіденційність щодо режиму "інкогніто" і вже почала впроваджувати відповідні зміни.

Автор: Галина Ялівець

Related

Wiki
Инсайды

"Не поддерживаем никаких связей с Тищенко": в "Слуге народа" отреагировали на скандал с нардепом
Как влияет на нашу судьбу последняя цифра даты рождения и что она означает
Легкость, нежность и драпировки: Модный дом Dior презентовал кутюрную коллекцию осень-зима 2024-2025
Воскресенье Всех святых: история праздника, значение, традиции, запреты
Курс валют на 25 червня: скільки коштують долар, євро і злотий

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.