Search

Українці вважають корупцію більшою загрозою, ніж російську агресію, - опитування 2024-07-18 08:53:48

Read in English

Українці вважають корупцію більшою загрозою, ніж російську агресію, — опитування

Українці вважають корупцію більшою загрозою , ніж російську агресію, — опитування

Українці вважають корупцію більшою загрозою для розвитку держави, аніж російська агресія. Зокрема, 51% українців вбачають загрозу у корупції в органах державної влади, тоді як 46% – у воєнній агресії Росії.

Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою "Рейтинг" від імені Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту (IRI) в лютому 2024 року. 11% опитаних вважають, що загрозу для розвитку держави становить економічна криза та її наслідки, такі як інфляція, підвищення цін та погіршення рівня життя.

На четвертій позиції у списку загроз для розвитку країни українці вбачають недостатність кваліфікованих менеджерів в уряді та у державних установах (10%), а на п’ятій – безвідповідальність влади (4%).

Українці вважають корупцію більшою загрозою, ніж російську агресію: результати соцопитування dqdiqhiqdkiqxuant

Також, згідно із опитуванням, діяльність президента України Володимира Зеленського підтримують 63% громадян – 22% повністю, 41% частково. Тоді як у вересні 2023 року таких було 82% – 42% повністю, 40% – частково.

Wiki
Инсайды

Опасения оправдались: у Байдена выявлено серьезное заболевание
Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.