Search

Зеленський призначив нового заступника командувача Нацгвардії 2024-07-18 06:52:16

Президент Володимир Зеленський у п’ятницю, 5 квітня, призначив нового заступника командувача Національної гвардії України

Президент Володимир Зеленський у п’ятницю, 5 квітня, призначив нового заступника командувача Національної гвардії України, йдеться у повідомленні на сайті його офіса.

Як вказано в документі №220/2024, новим заступником командувача призначено Володимира Гордійчука.

Згідно з даними МВС України, у жовтні 2019 року Гордійчук був призначений керівником Центрального територіального управління Нацгвардії у Дніпрі.

У 1996 році він закінчив Київський інститут Військово-Повітряних Сил України, а вже у 2012 отримав диплом магістра Академії внутрішніх військ МВС України. Гордійчук пройшов всі основні командирські посади від командира взводу до командира полку.

Він виконував завдання в зоні проведення АТО. Брав участь у «зачистці міст Луганської області від незаконних збройних формувань, зокрема міста Лисичанськ», кажуть у МВС.

Форум

Wiki
Инсайды

Опасения оправдались: у Байдена выявлено серьезное заболевание
Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.