Search

Елітна вечірка у Львові для залучення коштів для ЗСУ: витратили в 10 разів більше ніж зібрали 2024-07-18 06:31:24

Read in English

Елітна вечірка у Львові для залучення коштів для ЗСУ: витратили в 10 разів більше ніж зібрали

Елітна вечірка у Львові для залучення коштів для ЗСУ: витратили в 10 разів більше ніж зібрали

У Львові організували елітну вечірку для збирання донатів для ЗСУ.

У Львові 29 березня відбулася благодійна вечірка зі збирання коштів на закупівлю безпілотників для 80-ї Галицької десантно-штурмової бригади. Благодійний вечір організував глянсовий журнал "П’ємонт" у п’ятизірковому відпочинковому комплексі Edem Resort Medical & SPA. Проте на організацію заходу витратили більше, ніж зібрали для ЗСУ.

Про це пише видання LVIV.MEDIA.

Учасники заходу пожертвували 115 тисяч гривень. За ці гроші купили 7 FPV-дронів FlyFish 7 для 80-ї Галицької десантно-штурмової бригади. Одна із власниць журналу Марта Кавецька підтвердила LVIV.MEDIA цю інформацію.

Як пише видання, сума зібраних коштів виглядає невідповідною до масштабу заходу: в одному з найдорожчих комплексів відпочинку західної України зібралося близько 150 бізнесменів, блогерів та відомих львів’ян.

"З відео зрозуміло, що гості розважалися на фуршеті, для них влаштували дитячий показ вечірніх та народних костюмів. Учасників вечора розважали співаки Андрій Кіше, Наталія Карпа та гурт "Рандеву". Ведучим вечора був шоумен Володимир Такудіс", – пише видання.

Серед гостей були відомі у Львові підприємці: власниця мережі дитячих садків Юлія Гетьман, власник мережі стоматологічних клінік Ярослав Заблоцький, львівська дизайнерка Інна Леон, Ольга Філатова-Кривецька, дружина підприємця та колишнього нардепа, власника Edem Resort Ігоря Кривецького. Гості були у дорогих вбраннях та аксесуарах: як жіночі сумки від 1 до 5 тисяч доларів, сережки за понад 110 000 гривень.

Наприклад, співвласниця журналу "П’ємонт" Анастасія Хрищук на вечірку прийшла у зеленій сукні, схожій на сукню від українського дизайнера вартістю 500 доларів. Також вона прикрасила себе перстнем та сережками, дуже схожими на прикраси Van Cleef & Arpels.

різне qrxiquieuikrant

різне

Співвласник журналу

Співвласниця журналу "П’ємонт" Анастасія Хрищук / Фото: Lviv.media

Співвласник журналу

Співвласниця журналу "П’ємонт" Анастасія Хрищук / Фото: Lviv.media

Вартість сумок, з якими жінки прийшли на благодійну вечірку у Львові / © Lviv.media

Вартість сумок, з якими жінки прийшли на благодійну вечірку у Львові / Фото: Lviv.media

Вартість сумок, з якими жінки прийшли на благодійну вечірку у Львові / © Lviv.media

Вартість сумок, з якими жінки прийшли на благодійну вечірку у Львові / Фото: Lviv.media

Загалом кожен учасник вечірки задонатив близько 600 гривень.

Одна з власниць журналу "П’ємонт" Марта Кавецька розповіла, що "100 тисяч було зібрано на банку, 5 200 поклали в ящик готівкою, 10 500 додала від себе Олена Живко – керівник об’єднання добровольців, на чию банку і було відкрито збір. Це все у гривнях. Загалом вийшло 115 500. Сім дронів".

Вона також розповіла, що певної суми донатів не було: "Це виключно були донати гостей з їхніх можливостей. Ось ми робимо подію зі свого журналу. А додаємо до кожної якусь благодійну складову. то ціль, це все індивідуально. Кожен, хто скільки може, стільки й донатить", – прокоментувала Марта Кавецька.

Скільки грошей витратили на вечірку

На запитання, скільки грошей було витрачено на організацію вечора, Марта Кавецька відмовилася відповідати.

А на запитання чи оплачував журнал оренду зали та фуршет Марта Кавецька відповіла: "А як ви думаєте? Що нам безкоштовно все дають? Техніка, це все було оплачено".

Про гонорари співаками організатор теж відмовилася розповідати, назвавши цю інформацію комерційною таємницею.

Тому журналісти зателефонували до Edem Resort & Spa, представившись організаторами благодійного аукціону та запитали, скільки коштують їхні послуги.

"Нам розповіли, що оренда залу, в якій влаштували благодійний вечір 29 березня, коштує 7 тисяч доларів США. Однак, якщо захід благодійний, то його організаторам можуть зробити знижку", – пише видання.

До речі, за 7 тисяч доларів можна купити 17 дронів FlyFish 7. Також в Edem Resort&Spa розповіли, що власного звуку та світла для організації концерту вони не надають, його потрібно привозити із собою та налаштовувати. В одній із львівських саунд-студій розповіли, що така послуга коштує не менше 200 тисяч гривень – вартість 12 дронів FlyFish 7.

"Якщо оцінити гонорар виконавців Кіші, Наталки Карпи та групи "Рандеву", а також провідного Володимира Такудіса у 200 тисяч гривень на всіх, а вартість фуршету у 250 тисяч, то можна припустити, що на розваги для еліти витратили суму, за яку бійцям 80-й ОДШБр можна було б купити не менше 60 FPV дронів», – резюмували журналісти видання.

На пряме запитання, чи не вважають організатори, що вони прикрили статусом благодійного вечора банальну пиятику, Марта Кавецька обурено відповіла: "Ні, я так не вважаю. Тому що це не була пиятика, так як ви висловилися. І взагалі дивно, що ви так розмовляєте. І взагалі є журналістська етика”.

Wiki
Инсайды

Опасения оправдались: у Байдена выявлено серьезное заболевание
Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.