Search

Простий депутат райради Олександр Кізляр володіє казковим багатством: катається по світу та любить дорогі авто з російською музикою 2024-07-18 06:48:24

Кізляр, знімок екрану з Instagram

Звідки ж у депутата з районної ради такі значні суми у криптовалюті? Олександр Кізляр, окрім того, що він депутат Хмельницької районної ради, є також власником кількох успішних бізнесів у галузі громадського харчування та будівництва. Це може пояснити його високий рівень доходів.

А тепер про його криптовалютні активи. Згідно з даними з порталу "Опендатабот", він володіє 100 біткоїнами та 1 000 ефіріумами. Давайте трохи розглянемо ці цифри. На даний момент один біткоїн коштує приблизно $48,733, а один ефіріум — $2,500.

Отже, його біткоїни оцінюються приблизно в $4,873,300, а ефіріуми — в $2,500,000. За обома цими активами він має загалом понад $7,373,300 у криптовалюті.

Ці цифри дійсно вражають. Але з цією інформацією важливо також звернути увагу на те, що Олександр Кізляр — активний учасник районної ради, який бере участь у постійній комісії з промисловості, енергетики, зв’язку, транспорту, комунального майна та роботи підприємств комунальної власності.

Сам депутат катається зі швидкістю під 200 км/год в автомобілі слухаючи російські пісні, продовжує вільно подорожувати світом. Опублікував фото з Мальдів, Португалії. А в минулому році він побував у Дубаї.

Раніше повідомлялося на порталі Знай.ua не пропадати ж "добру": за скільки продадуть Maybach Віктора Медведчука

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, Безгін не задекларував прибуток від бізнесу з родичами-депутатами рф, за який перебуває під слідством, — Береза

Wiki
Инсайды

Опасения оправдались: у Байдена выявлено серьезное заболевание
Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.