Search

Людство не помітило початку третьої світової війни, - думка 2024-07-18 09:21:29

Picture

Безтурботність сучасної людини буквально зʼїдає світ, до якого ми звикли і якого вже не існує. Принаймні на якийсь час точно, пише політолог Михайло Бесараб.

Психологи мабуть посперечалися б, бо безтурботність є протилежністю тривожності. Безтурботність — це стан задоволеної життям людини, здавалося б, психічно стабільної і здорової.

Реальність інша. Зараз безтурботність дедалі більше стає ознакою неадекватного стану. Де безтурботність, там нерідко і байдужість. Байдужість до загроз, до рішень і дій.

Саме через безтурботність людство фактично проспало початок третьої світової. Байдужість допомагає не звертати уваги на нові і нові ознаки глобальної напруги.

Виглядає так, що значно більшу адекватність виявляють ті, хто алярмує про тривожні тенденції. Зазвичай це ті, хто бив на сполох упродовж попередніх десяти років. А найбільш прозорливі почали конкретно попереджати про те, що маємо сьогодні, наприкінці нульових. Тривожність цих людей зростала в рази, коли вони помічали свято безтурботності довкола.

Умійте контролювати здорову тривожність. Це значно краще за сліпоту безтурботності.

Підготувала: Ніна Петрович

Related

Wiki
Инсайды

Опасения оправдались: у Байдена выявлено серьезное заболевание
Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.