Search

Депутат Київради Турець під час війни купив два авто за 5,5 млн гривень 2024-07-17 12:17:00

Депутат Київради Владислав Турець від «Європейської Солідарності » задекларував, що у 2022 році купив авто за майже 3,5 млн гривень, а у 2023 році — за 2 млн гривень. Ще йому подарували квартиру за Києвом. У декларації вказано, що вона коштує майже 1,1 млн гривень, хоча ринкова вартість такої квартири складає щонайменше 3,6 млн гривень. Про це повідомляє «Слідство.Інфо».

Владислав Турець — це депутат Київради від партії «Європейська Солідарність». Турець займається питаннями архітектури, містопланування та земельними відносинами та є заступником відповідного комітету в Київраді.

Сам депутат про містобудування знає не з новин, він керував будівельною компанією «ХІТ ГРУП» та мав частку у цій компанії. Зараз депутат декларує, що отримує гроші лише від підприємницької діяльності — здає нерухомість в оренду. За 2023 рік він заробив 322 тис. гривень, а у 2022 році — 304 тис. гривень.

Більше за депутата заробляє його дружина Лідія Турець. Вона у 2023 році заробила 798 тис. гривень, а у 2022-му — 467 тис. гривень. Лідія теж підприємиця, але у сфері охорони здоров’я.

Під час широкомасштабної війни Турець купив нові автівки. Нове BMW M760LI з салону депутат придбав у 2022 році за майже 3,5 млн гривень, а у 2023-му — Porsche Cayenne (2019) за 2 млн гривень.

Ще депутату подарували у 2023 році квартиру на 66 кв. м під Києвом. У декларації Турець вказує, що вартість квартири складає майже 1,1 млн гривень. Ця квартира розташована у ЖК бізнес-класу Park Lake City. На сайті ЖК вказано, що вартість одного квадратного метра у них коштує від 1400 до 3500 доларів. Тобто, ринкова вартість такої квартири складає щонайменше 3,6 млн гривень.

Владислав Турець прочитав повідомлення від журналіста «Слідства.Інфо» з проханням поспілкуватися, але ніяк на нього не відреагував.

Ще у деклараціях посадовець вказує, що має два швейцарські годинники Cvstos за 300 та 120 тисяч гривень, а також годинник Rolex за 300 тис. гривень. Турець має обручку з діамантами та сапфірами вартістю 135 тис. гривень.

Турець давно у політиці. Він починав свою кар’єру у 2004 році у секретаріаті Київради, був помічником-консультантом нардепа Володимира Ар’єва та у 2014 році вперше став депутатом Київради.

За час свого депутатства потрапив у скандал. У сесійний день Турець обурився, що журналісти заходять в ліфт, бо він як депутат має нібито пріоритетне право користуватись ліфтом Київради.

«Братішка, ти ніхто і звати тебе ніяк», — відповів Турець на запитання журналістів, чому обранці мають привілеї перед пресою. Потім він вибачався за свої слова, пояснюючи це тим, що він дуже поспішав.

Також Турця звинуватили в тому, що під час важливого голосування за повернення громаді 16 гектарів землі на Прирічній, коли Київраді забракло голосів, він був у їдальні.

Згідно з інформацією «громадського руху ЧЕСНО», Турець ще у 2018 році займався підкупом виборців. Він організував безкоштовну прогулянку Дніпром для мешканців Києва. Сам депутат казав, що виборців за власний кошт і не проводив жодної агітації при цьому.

Wiki
Инсайды

Латвія зробить внесок на підтримку українських медичних закладів
Шмигаль повідомив, скільки боєприпасів отримала Україна у рамках чеської ініціативи
The Guardian рассказала о самых больших проблемах украинских беженцев в Британии
Що буде, якщо РФ підірве Київську ГЕС: в "Укргідроенерго" назвали найгірший сценарій
"Ворог підтягує резерви і спробує просунутися": майор ЗСУ розкрив плани ворога

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.