Search

Як легко та швидко приспати дитину: лайфгак від мами-блогерки 2024-07-18 05:45:21

Все, що вам знадобиться – змайструвати гамак над ліжечком і можна забути про проблеми з засинанням.

Мама-блогер Willow Allen показала своїм підписникам цікавий лайфгак, як швидко вкласти дитину спати, без капризів та крику. Все, що вам треба – це гамак, який можна придбати у магазині, або зробити власноруч.

Гамаки безпечні для використання, як додаткова і часткова поміч у засинанні. Існує багато думок щодо використання гамаків, хтось "за", хтось "проти", тож вирішувати лише вам.

Дитячі гамаки стають все більш популярними в останні роки, а дослідження проведені вченими з Нової Зеландії та Австралії показують, що якість сну дитини не погіршується якщо вона спить у гамаку, а от засинання пришвидшується.

Звичайно, де б не спала ваша дитина, важливо вжити належних заходів безпеки. Батьки повинні завжди дотримуватися техніки безпеки під час користування гамака та не залишати дитину без нагляду.

Вам знадобиться:

@willow.allen ♬ life moves pretty fast x the king — ari cogen

Зверніть увагу, що після того, як дитина заснула, її краще перекласти у ліжечко і не залишати у гамаку, особливо, якщо ви не можете знаходитись поруч.

Wiki
Инсайды

Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа
"Капсула самогубця": як працює, скільки коштує та попередження її творця (фото)

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.