Search

Україна прискорює знищення Чорноморського флоту РФ: нові подробиці 2024-07-18 09:48:36

За інформацією британської розвідки, у період з лютого 2022 року до червня 2024 року українські сили пошкодили або знищили 26 кораблів ВМС Росії

Дві третини успішних атак України на кораблі російського флоту у Чорному та Азовському морях сталися за останній рік. Як передає портал "Коментарі", про це йдеться в оновленому звіті Міністерства оборони Великобританії у X (Twitter).

Україна прискорює знищення Чорноморського флоту РФ: нові подробиці

Британські фахівці зазначили, що у повідомленнях відкритих джерел йдеться, що в період з лютого 2022 року по червень 2024 року українські сили пошкодили або знищили 26 кораблів ВМС Росії, які діяли у Чорноморському регіоні.

За даними британської розвідки, удари сталися у північному регіоні Чорного моря та в Азовському морі.

"За останній рік спостерігалося збільшення частоти та рівня збитків від атак у районі Кримського півострова, причому майже дві третини ударів сталися саме за цей період", — зазначають у Міноборони Британії.

"Після кожного чергового перекриття Кимського мосту можна спостерігати чергу з легковиків на в’їзд. Тому можна сказати, що по-перше, не до всіх дійшло. По-друге, слід зазначити, що виживає ця галузь у Криму досить часто за рахунок бюджетників, яким ці подорожі просто купують їхнє підприємство чи бюджет. Тому вони наповнюють туристами Крим адміністративно-командним способом", – пояснив Плетенчук.

Також видання "Коментарі" повідомляло – Росія готується до втечі з окупованих територій: британська розвідка навела факти.

Раніше "Коментарі" інформували – кого замість росіян Путін тисячами кидає на фронт: британська розвідка дізналася про деталі.

Related

Wiki
Инсайды

Опасения оправдались: у Байдена выявлено серьезное заболевание
Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.