Search

У НАТО дали сумний прогноз щодо війни в Україні 2024-07-18 10:59:01

У НАТО дали сумний прогноз щодо війни в Україні

Війна триватиме ще кілька років, бо росія готова жити в умовах воєнної економіки.

Розпочата росією війна в Україні може тривати ще кілька років. Адже москва "безсумнівно" зможе витримувати життя в умовах воєнної економіки щонайменше три-чотири роки.

Про це заявив один високопосадовець НАТО під час саміту у Вашингтоні, повідомляє "Голос Америки".

За його словами, війна в Україні "потребуватиме років цілеспрямованих зусиль", а тому члени Альянсу мають бути готові підтримувати Київ у довгостроковій перспективі.

" Зрештою, ми всі маємо бути готові підтримувати Україну навіть після 2025 року. Ми всі дуже добре розуміємо, і, як ми вже говорили протягом тривалого часу, це не конфлікт, який вірогідно незабаром закінчиться. Він потребуватиме років цілеспрямованих зусиль", — наголосив посадовець Альянсу.

Оцінюючи здатність росії щодо переходу економіки на воєнні рейки, він зазначив, що довгострокові наслідки будуть відчутними та значними для економіки країни-агресорки. Втім, наразі російське суспільство готове до запропонованого йому способу життя.

Related

Wiki
Инсайды

Опасения оправдались: у Байдена выявлено серьезное заболевание
Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.