Search

У вихідні в Миколаєві комунальники ліквідували наслідки негоди 2024-07-18 06:35:10

ФОТО: НикВести

Протягом суботи та неділі у Миколаєві пройшли сильні зливи. Протягом усіх вихідних комунальні служби міста працювали цілодобово.

Про це повідомив міський голова Олександр Сєнкевич.

Працівники КП "ЕЛУ Автодоріг" 24/7 стежили за ситуацією та оперативно очищали ливнівки від сміття та листя, яке змивало водою, — йдеться у повідомленні.

В деяких місцях вода зійшла за 15 хвилин, а комунальники одразу почали доочищати поверхню зливоприймачів, які швидко засмічуються листям, травою та сміттям.

Наразі комунальні служби продовжують обстеження та очищення ливнівок по всьому місту.

Роботи проводились у Заводському, Центральному та Інгульському районах міста.

На Миколаївщині порівняно з минулим роком на 103 проценти збільшилась кількість пожеж у природних екосистемах. Так, наразі зафіксовано 427 пожеж на противагу 210 у 2023 році. З них 279 випадків стосувалась необережного поводження з вогнем, 108 — це підпали.

Крім цього, в літній сезон під загрозу потрапляє не лише звичайний сухостій, а й хвойні ліси, поля із зерновими культурами.

Також через війну на Миколаївщині постраждало 79 об’єктів природно-заповідного фонду. Під окупацією та в зоні бойового зіткнення знаходились 16 об’єктів природно-заповідного фонду загальною площею 44 тисячі гектарів.

Через підрив Каховської ГЕС підтоплення зазнали понад 600 гектарів земель фонду. На території Кінбурнської коси було підтоплено 2000 гектарів.

Раніше на Миколаївщині розробили проєкт стратегії адаптації до змін клімату. За словами екологів, під час військових дій Миколаївська область зазнала значних руйнувань, великі площі забруднено вибухонебезпечними предметами, що також впливає на стан довкілля.

Related

Wiki
Инсайды

Опасения оправдались: у Байдена выявлено серьезное заболевание
Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.