Search

російська ракета Х-101, якою вдарили по "Охматдиту", містить західні комплектуючі – FT 2024-07-18 10:58:24

російська ракета Х-101, якою вдарили по

джерело t.me/VA_Kyiv

росія виробляє майже у вісім разів більше Х-101, ніж до повномасштабного вторгнення, і досі залежить від запчастин із західних країн.

Ракета Х-101, якою росія вдарила по дитячій лікарні "Охматдит" у Києві 8 липня, містить західні комплектуючі, що свідчить про успіхи кремля в ухиленні від санкцій.

Про це пише Financial Times із посиланням на думки експертів та українських чиновників.

" Х-101 є однією з найсучасніших крилатих ракет росії і має вирішальне значення для її кампанії повітряних ударів по Україні, що посилюється. росія виробляє майже у вісім разів більше Х-101, ніж до повномасштабного вторгнення, і, як і раніше, залежить від запчастин із західних країн, особливо зі США", — йдеться в публікації.

Як зазначила керівник дослідження санкцій в Інституті KSE в Києві Олена Бєлоусова, західні технології дають змогу рф створювати ці "розумніші" ракети, здатні долати протиповітряну оборону (ППО) України.

Related

Wiki
Инсайды

Опасения оправдались: у Байдена выявлено серьезное заболевание
Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.