Search

Байден розізлився та закликав кинути йому виклик 2024-07-18 11:02:07

Джо Байден прокоментував поширені заклики в Демократичній партії про його зняття з кандидата в президенти США.

Президент США Джо Байден відреагував на постійні заклики щодо зняття його кандидатури з президентських виборів. Байден заявив, що не збирається залишати передвиборчі перегони, а ті, хто виступає проти нього, нехай кинуть виклик на з’їзді Демократичної партії.

Байден розізлився та закликав кинути йому виклик

Президент США Джо Байден. Фото з відкритих джерел

Після невдалих дебатів з Дональдом Трампом, на Джо Байдена посипалась критика, зокрема і від представників Демократичної партії, які заявляли про необхідність зняти кандидатуру Байдена. Президент США кілька разів визнавав, що дебати для нього були невдалі, однак свою кандидатуру він відмовляється знімати.

"Якщо хтось із цих людей вважає, що я не маю балотуватися, вони можуть висунути свою кандидатуру проти мене. Оголосіть свою кандидатуру. Киньте мені виклик на з’їзді", — сказав Байден.

Серед тих, хто публічно закликав Байдена зняти свою кандидатуру щонайменше 10 впливових представників Демократичної партії: голова демократичної фракції в Палаті представників Хакім Джеффрі, голова судового комітету Джеррольд Надлер, голова комітету з військових питань Адам Сміт та інші.

Вважається, що серед демократів боротьбу Трампу могла б нав’язати віцепрезидентка США Камала Гарріс. Остаточне затвердження представника демократів на виборах має відбутись на з’їзді партії, який запланований на серпень.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв про спеціаліста з вивчення хвороб літніх людей, який пояснив, чи страждає Джо Байден на деменцію.

Також "Коментарі" писали про заяву президента США Джо Байдена у якій він пояснив, як закінчиться війна в Україні.

Related

Wiki
Инсайды

Опасения оправдались: у Байдена выявлено серьезное заболевание
Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.