Search

Зеленський назвав помилку Заходу, за яку тепер розплачується Україна 2024-07-18 10:09:22

Глава держави сподівається, що США ніколи не змінять політику щодо підтримки України

Президент України Володимир Зеленський заявив, що у Сполучених Штатах Америки рівень ВВП удесятеро більший, ніж у Росії. Тому Путіна не можна сприймати як партнера. І помилка Заходу, на думку Зеленського, довгі роки полягала в тому, що Путіна сприймали як партнера, додаючи йому статусність та політичну вагу. Як передає портал "Коментарі", про це глава держави сказав під час спілкування в Інституті Рональда Рейгана у Вашингтоні.

Зеленський назвав помилку Заходу, за яку тепер розплачується Україна

"Він (Путін – ред.) дійсно малий, але коли ми боїмося його – він починає ставати більше. І це помилка всього Заходу, в тому числі, протягом останніх 25 років", — вважає Зеленський.

Також президент України припустив, що, ймовірно, російський диктатор Володимир Путін чекає на вибори в США в листопаді, тому що потім, можливо, зміниться американська політика.

"Я сподіваюся, що вона ніколи не зміниться", — наголосив Зеленський і додав, що Путін має це розуміти.

Володимиру Зеленському поставили питання, як російський диктатор сприймає чинного президента США Джо Байдена та колишнього президента Дональда Трампа.

На це Зеленський відповів, що Путіну не подобається Америка. Байден та Трамп дуже різні, але вони підтримують демократію. І з цієї причини, упевнений Зеленський, Путін ненавидітиме їх обох.

На переконання українського лідера, Володимир Путін намагається розділити світ, Америку та різні країни в Європі. Водночас, на думку Зеленського, вибори у США залежать від американського народу, і Україна шанує рішення американців.

Крім того, у Зеленського запитали, чи він побоюється, що у разі перемоги Трампа на виборах президента США він виведе Америку з НАТО. Президент України відповів, що сподівається, що США ніколи не покинуть НАТО.

Related

Wiki
Инсайды

Опасения оправдались: у Байдена выявлено серьезное заболевание
Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.