Search

31 березня Україна переходить на літній час 2024-06-25 16:06:10

Читать на русском

31 березня Україна переходить на літній час

31 березня Україна переходить на літній час

У ніч із суботи 30 березня на неділю 31 березня Україна перейде на літній час, стрілки годинника будуть переведені на 1 годину вперед. Про це нагадує Міністерство економіки.

"31 березня Україна переходить на літній час — о 3 (три) години за київським часом стрілка годинника переводиться на 1 (один) годину вперед", — ідеться в повідомленні.

Перехід на зимовий та літній час відбувається відповідно до постанови Кабінету Міністрів № 509 від 13 травня 1996 року "Про порядок обчислення часу на території України".

Щорічно в останню неділю березня о 3:00 годинна стрілка переводиться на 1 годину вперед, в останню неділю жовтня о 4:00 – на 1 годину тому.

Час, що діє в Україні взимку, є природним для території України, і відповідає її географічному положенню, а в період з останньої неділі березня до останньої неділі жовтня вводиться літній час із метою ефективного використання світлої частини доби та економії електроенергії.

Wiki
Инсайды

"Не поддерживаем никаких связей с Тищенко": в "Слуге народа" отреагировали на скандал с нардепом
Как влияет на нашу судьбу последняя цифра даты рождения и что она означает
Легкость, нежность и драпировки: Модный дом Dior презентовал кутюрную коллекцию осень-зима 2024-2025
Воскресенье Всех святых: история праздника, значение, традиции, запреты
Курс валют на 25 червня: скільки коштують долар, євро і злотий

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.