Search

На Тайвані стався потужний землетрус 2024-06-25 17:16:44

П’ятиповерховий будинок у Хуаляні зазнав значних пошкоджень: його перший поверх обвалився, а решта нахилилася під кутом 45 градусів.

На Тайвані вранці в середу стався землетрус , пошкодивши будівлі та автомагістралі – загинули четверо людей.

Національне пожежне агентство Тайваню повідомило, що чотири людини загинули в окрузі Хуалянь і щонайменше 57 поранені.

За даними Центрального метеорологічного управління Тайваню, землетрус магнітудою 7,2 був на глибині 15,5 км. Цей землетрус є найсильнішим на Тайвані за чверть століття.

Місцева газета United Daily News повідомила, що троє туристів загинули під час обвалів у національному парку Тароко.

Як пише АР, п’ятиповерховий будинок у Хуаляні зазнав значних пошкоджень: його перший поверх обвалився, а решта нахилилася під кутом 45 градусів. У столиці Тайбеї зі старих будівель і в деяких нових офісних комплексах обвалилася черепиця, а з деяких будівельних майданчиків посипалися уламки. Школи евакуювали учнів.

На острові з 23-мільйонним населенням було призупинено рух поїздів, а також метро в Тайбеї, де частково розійшлася новозбудована наземна лінія.

Рух уздовж східного узбережжя практично зупинився через зсуви і падіння уламків у тунелях і шосе в гірській місцевості. Це спричинило пошкодження транспортних засобів.

Незважаючи на те, що землетрус стався у ранкову годину пік, близько 8-ї ранку, початкова паніка швидко вщухла на острові, який регулярно страждає через підземні поштовхи і який готується до них, проводячи навчання у школах та розповсюджуючи повідомлення через ЗМІ та мобільні телефони.

Форум

Wiki
Инсайды

"Не поддерживаем никаких связей с Тищенко": в "Слуге народа" отреагировали на скандал с нардепом
Как влияет на нашу судьбу последняя цифра даты рождения и что она означает
Легкость, нежность и драпировки: Модный дом Dior презентовал кутюрную коллекцию осень-зима 2024-2025
Воскресенье Всех святых: история праздника, значение, традиции, запреты
Курс валют на 25 червня: скільки коштують долар, євро і злотий

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.