Search

Українські дрони вивели з ладу 15% потужностей російських НПЗ, – НАТО 2024-07-17 13:14:16

Українські дрони вивели з ладу 15% потужностей російських НПЗ, – НАТО

Українські дрони вивели з ладу 15% потужностей російських НПЗ, – НАТО

Удари безпілотників по нафтопереробних заводах на території РФ могли призвести до порушення роботи понад 15% російських потужностей. Ремонт, найімовірніше, займе значний час.

Про це заявило Reuters із посиланням на представника НАТО, який дав коментар на умовах анонімності. Водночас, за підрахунками агентства Reuters, близько 14% нафтопереробних потужностей країни-агресора було зупинено атаками дронів.

"Що стосується збитків, то удари, ймовірно, порушили роботу понад 10% потужностей російського НПЗ, а можливо, і більше 15%. Залежно від ступеня збитку ремонт може зайняти значний час", – сказав чиновник із Північноатлантичного альянсу.

"Дедалі менше такі види російської енергетики, критично важливої інфраструктури... захищені від потенційних ударів", – додав він.

Зазначимо: міністр енергетики РФ Микола Шульгінов раніше стверджував, що пошкоджені російські НПЗ повернуться до нормальної роботи до початку червня 2024 року.

Представник НАТО також прокоментував втрати країни-агресора. Він сказав, що окупанти набирають до своїх лав близько 30 000 осіб на місяць, щоб покрити важкі втрати. Хоча Росія і зберігає перевагу над Україною з точки зору боєприпасів, живої сили та техніки, вона навряд чи зможе досягти якогось великого прориву в найближчому майбутньому.

"Вони [росіяни], швидше за все, не зможуть провести якусь значну наступальну операцію без нової великомасштабної мобілізації", – вважає джерело з НАТО. Співбесідник також зазначив, що Москві доводиться вирішувати проблему нестачі власних боєприпасів.

Wiki
Инсайды

Латвія зробить внесок на підтримку українських медичних закладів
Шмигаль повідомив, скільки боєприпасів отримала Україна у рамках чеської ініціативи
The Guardian рассказала о самых больших проблемах украинских беженцев в Британии
Що буде, якщо РФ підірве Київську ГЕС: в "Укргідроенерго" назвали найгірший сценарій
"Ворог підтягує резерви і спробує просунутися": майор ЗСУ розкрив плани ворога

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.