Search

Росія оголосила надзвичайний стан у постраждалій від повені Оренбурзькій області 2024-07-18 10:34:43

Повінь, викликана підвищенням рівня води в річці Урал, змусила евакуювати понад 4000 осіб, у тому числі 885 дітей

Уряд Росії 7 квітня оголосив надзвичайний стан у постраждалих від повені районах Оренбурзької області, повідомляють державні ЗМІ. Повінь, викликана підвищенням рівня води в річці Урал, змусила евакуювати понад 4000 осіб, у тому числі 885 дітей, повідомили в регіональному уряді.

Вода в річці Урал і її притоках продовжує прибувати. Як повідомляє місцева влада, в області затоплено понад шість тисяч житлових будинків. У понад восьми тисячах будинків порушене енергопостачання.

У деяких районах Орська вода доходить до вікон перших поверхів, люди пересуваються містом човнами. Припинена робота нафтопереробного заводу.

Увечері 5 квітня в Орську прорвало дамбу, збудовану кілька років тому, наступного дня надійшли повідомлення про новий прорив.

Влада підтвердила виявлення в зоні затоплення тіл чотирьох осіб, проте стверджує, що жоден із них не потонув, а смерть настала з інших причин.

Повенева ситуація «розвивається за найгіршим сценарієм», повідомило російське державне агентство новин ТАСС із посиланням на регіональну владу.

Вранці 7 квітня до Оренбурга прилетів голова МНС Росії Олександр Куренков. У доповіді йому заступник голови відомства Ілля Денисов оцінив ситуацію як «складну».

Голова Оренбурга Сергій Салмін заявив, що жителів районів, які перебувають у небезпеці затоплення, евакуюватимуть, за потреби – примусово. Він назвав ситуацію критичною і попередив, що найближчими днями рівень води зростатиме.

Форум

Wiki
Инсайды

Опасения оправдались: у Байдена выявлено серьезное заболевание
Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.