Search

Досягти миру в Україні можна лише через поле бою, – президент Фінляндії 2024-07-17 11:34:17

Picture

Президент Фінляндії Александр Стубб не бачить перспектив завершення війни в Україні шляхом дипломатії. Про це він сказав в інтервю CNN. На його думку, досягти миру можна лише на полі бою.

– Впродовж багатьох років я брав участь у мирному посередництві. І, звичайно, коли ви займаєтеся мирним посередництвом, все починається з діалогу, після діалогу ви починаєте встановлювати параметри. Але, я думаю, що холодна правда саме в цьому випадку в тому, що єдиний спосіб, яким ми можемо досягти миру, це через поле бою, – сказав Стубб.

Після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну Фінляндія та Швеція вирішили приєднатися до НАТО. У лютому 2024 року президентом Фінляндії став Александр Стубб. Він обіцяв не спілкуватися у найближчому майбутньому з президентом рф Володимиром Путіним та іншим російським керівництвом.

BAGNET нагадує, 3 квітня Україна та Фінляндія підписали безпекову угоду на 10 років.

Related

Wiki
Инсайды

Латвія зробить внесок на підтримку українських медичних закладів
Шмигаль повідомив, скільки боєприпасів отримала Україна у рамках чеської ініціативи
The Guardian рассказала о самых больших проблемах украинских беженцев в Британии
Що буде, якщо РФ підірве Київську ГЕС: в "Укргідроенерго" назвали найгірший сценарій
"Ворог підтягує резерви і спробує просунутися": майор ЗСУ розкрив плани ворога

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.