Search

Комітет Ради прибрав демобілізацію з мобілізаційного законопроєкту. Про це просили Сирський і Умєров 2024-07-17 11:52:08

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський (п) та міністр оборони Рустем Умєров пропонують урегулювати питання демобілізації в іншому законопроєкті

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони на своєму засіданні 9 квітня виключив положення щодо демобілізації і ротації військовослужбовців із урядового законопроєкту про мобілізацію, який готується до другого читання. Про це Радіо Свобода повідомило джерело в комітеті, схожу інформацію подає видання «Українська правда».

Депутат Верховної Ради Олексій Гончаренко (фракція «Європейська солідарність») оприлюднив документи (їхні відскановані копії має і редакція Радіо Свобода), згідно з якими ініціаторами виключення демобілізаційних положень із законопроєкту стали головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський та міністр оборони Рустем Умєров.

«Як виправдовують прибирання норми про будь-які терміни служби. Сирський подав на Умєрова, Умєров на Кабмін, потім Шмигаль звернувся до Стефанчука. Типу планують ініціювати новий законопроєкт про ротації та демобілізацію. Вірите?» – написав депутат Гончаренко о 21:12.

«Пропонується питання підстав звільнення з військової служби, а також запровадження на законодавчому рівні ротації військовослужбовців унормувати окремо шляхом розгляду в іншому законопроєкті», – написав Сирський до Умєрова (цитата за відсканованою копією документа, яку має редакція Радіо Свобода).

О 21:48 Гончаренко підтвердив, що норми про демобілізацію повністю прибрали із тексту законопроєкту.

Верховна Рада 7 лютого ухвалила в першому читанні урядовий законопроєкт про мобілізацію. Документ передбачав положення про умови демобілізації військовослужбовців. Депутати парламенту подали до другого читання документа 4269 правок.

29 березня комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони і розвідки розглянув усі правки, подані депутатами до другого читання законопроєкту про мобілізацію.

Форум

Wiki
Инсайды

Латвія зробить внесок на підтримку українських медичних закладів
Шмигаль повідомив, скільки боєприпасів отримала Україна у рамках чеської ініціативи
The Guardian рассказала о самых больших проблемах украинских беженцев в Британии
Що буде, якщо РФ підірве Київську ГЕС: в "Укргідроенерго" назвали найгірший сценарій
"Ворог підтягує резерви і спробує просунутися": майор ЗСУ розкрив плани ворога

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.