Search

Китай підтримує народ РФ у виборі власного шляху розвитку, – Сі 2024-07-17 11:30:50

Китай підтримує народ РФ у виборі власного шляху розвитку, – Сі

Китай підтримує народ РФ у виборі власного шляху розвитку, – Сі

Лідер Китаю Сі Цзіньпін заявив, що Китай підтримує обраний російським народом власний шлях розвитку і назвав китайсько-російські відносини «прикладом гармонійного співіснування великих країн».

Про це він сказав під час зустрічі з міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим у Пекіні, передає МЗС КНР.

«Китай підтримує російський народ у виборі ним власного шляху розвитку, що відповідає його національним умовам», – сказав Сі.

Зауваживши, що цього року відзначається 75-річчя встановлення дипвідносин між Китаєм і РФ, він закликав скористатися цією нагодою, щоб «повністю реалізувати низку важливих консенсусів», досягнутих ним і російським очільником Путіним.

«Ми з президентом Путіним домовилися продовжувати підтримувати тісні контакти, щоб китайсько-російські відносини завжди розвивалися поступально і стабільно», – зазначив голова КНР.

За його словами, «Китай і Росія об’єднали зусилля, щоб створити новий зразок гармонійного співіснування та взаємовигідної співпраці між великими країнами», і їхній приклад «вніс мудрість та силу в міжнародну чесність і справедливість».

«Китай … готовий співпрацювати з Росією для інтенсифікації двосторонніх обмінів, зміцнення координації у багатосторонніх форматах, таких як БРІКС, Шанхайська організація співробітництва та інших, і об’єднувати Глобальний Південь у дусі рівності, відкритості та прозорості», – заявив лідер Китаю.

Лавров, своєю чергою, висловив похвалу на адресу Сі, під керівництвом якого «Китай досяг визначних успіхів у своєму розвитку», чим «Росія глибоко захоплюється».

Російський топдипломат також зазначив, що «успішне переобрання президента Путіна» забезпечило «спадкоємність російсько-китайських відносин, заснованих на рівності та взаємній вигоді, які демонструють сильну стійкість».

Про російське вторгнення в Україну, що триває третій рік і дестабілізує увесь світ, і від якого найбільше страждають країни Глобального Півдня, виразником чиїх інтересів Китай себе позиціонує, Сі не згадав.

Wiki
Инсайды

Латвія зробить внесок на підтримку українських медичних закладів
Шмигаль повідомив, скільки боєприпасів отримала Україна у рамках чеської ініціативи
The Guardian рассказала о самых больших проблемах украинских беженцев в Британии
Що буде, якщо РФ підірве Київську ГЕС: в "Укргідроенерго" назвали найгірший сценарій
"Ворог підтягує резерви і спробує просунутися": майор ЗСУ розкрив плани ворога

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.