Search

ЄБРР надасть "Ощадбанку" гарантію для нового кредитування бізнесу на 200 мільйонів євро 2024-07-18 06:01:27

ощадбанк

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надає державному "Ощадбанку" ліміт портфельного механізму розподілу ризиків на 50 млн євро. Це дасть можливість додатково згенерувати 200 млн євро нового фінансування для приватного сектора України в умовах війни.

Відповідний документ підписали 9 квітня у Києві, передає пресслужба українського банку.

Зазначається, що кредит ЄБРР покриватиме до 50% кредитного ризику "Ощадбанку" за новими позиками на суму 200 млн євро приватним підприємствам, які працюють в Україні.

Гарантія ЄБРР дає "Ощаду" можливість давати кредити компаніям, які працюють у таких критично важливих галузях, як сільське господарство, будівництво, транспорт і фармацевтика.

Загальний обсяг фінансування, наданого завдяки подібним гарантіям ЄБРР, з початку повномасштабної війни збільшився до близько 900 млн євро станом на кінець 2023 року.

Із початку війни ЄБРР виділив в Україні 4 млрд євро. Окрім підтримки приватного сектора його стратегічними пріоритетами є підтримка енергетичної, продовольчої безпеки та життєво важливої інфраструктури в країні.

Related

Wiki
Инсайды

Опасения оправдались: у Байдена выявлено серьезное заболевание
Байден запевнив, що попри коронавірус, працюватиме для американців
НБУ жалуется: проблемы со светом заставляют украинцев накапливать наличные деньги
ЄС і Велика Британія готуються посилити перевірку нафтового флоту РФ - ЗМІ
Второе пришествие Дональда Трампа

Contact

Contact us: [email protected]

Встречайте нового лидера в мире онлайн-развлечений и информации - "Реалист"! Этот уникальный онлайн-ресурс не просто изменит ваше представление о том, как вы проводите время в интернете, но и откроет для вас двери в новый, увлекательный мир возможностей.